2023: Přerované mohou vyrazit na punč s hokejisty i s primátorem

Dát si horký punč, a tím zároveň přispět na dobrou věc. Tuto možnost budou mít Přerované i letos. Dobročinný punč se bude na náměstí TGM prodávat hned dvakrát.

Ve středu 13. prosince odpoledne si budou moci fanoušci HC ZUBR Přerov koupit punč přímo z rukou místních hokejistů. „Akce bude mít dobročinný podtext – výtěžek z prodeje půjde buď na podporu hokejové mládeže nebo na některý z charitativních projektů, které tým podporuje. To se ještě rozhodujeme,“ informovala marketingová manažerka klubu Martina Spurná. Přesný čas charitativní vánoční akce s hokejisty bude zveřejněn na stránkách klubu www.hokejprerov.cz.

Horký vánoční nápoj z rukou primátora města Petra Vrány si Přerované budou moci dát v pondělí 18. prosince od 17 do 18 hodin. „Podávat budeme punč vyrobený z vinné odrůdy cabernet sauvignon s přídavkem koření a ovoce. Pro dobročinné účely jej věnoval Jan Jakeš, který na náměstí TGM bude provozovat stánek ‚Moštárna’. Výtěžek poputuje, stejně jako vloni, Alfě Handicap,“ pozval Přerovany primátor Vrána.

A právě toto přerovské sdružení, které pomáhá zdravotně postiženým, se prodejce punčů rozhodl podpořit ještě více. „Alfa Handicap sponzoruji už deset let. Letos jim navíc daruji dvě koruny z každého punče, který u nás na stánku prodáme. Musíme si pomáhat,“ uzavřel Jan Jakeš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *